Gebze Elektrik Ustası

Gebze Elektrik Ustası ve Teknisyeni

Gebze elektrik ustası ve teknisyeni denildiğinde akla gelen “Mega Elektrik Otomasyon” firmamız, sektörde 20 yılı aşkın deneyimi ile fark yaratmaya devam ediyor. Mühendislik alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Bünyemizde; mühendisler, teknikerler ve teknisyenler görev alıyor. Alanında uzman bir ekiple çalışmanın avantajlarını, hem biz hem de müşterilerimiz kolaylıkla ayırt edebiliyor. Kocaeli bölgesindeki faaliyetlerimizle birlikte, globale hitap edecek bilgi birikimimiz olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Gebze 7/24 Elektrik Hizmetlerimiz

Gebze elektrik ustası ihtiyaçlarınızda ulaşabileceğiniz firmamız, günün her saatinde size çözüm sunmak adına hazırda bekliyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerin kapsamı son derece geniş olsa da bir kısmını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Makine Otomasyonu
  • Akıllı Fabrika ve Bina
  • Yüksek Gerilim İşletme
  • Trafo Müşavirliği
  • Elektrik Müşavirlik
  • Elektrik Plan ve Projeleri
  • Arıza Bakımı ve Onarımı
  • İç Tesisat Denetimleri
  • Paratoner Kurulumları

Elektrik sistemleri, hata payına yer bırakılmaması gereken son derece önemli çalışmalardır. Hayati önem taşıyan sistemlerin bakımları, planlamaları ve onarımları profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Bu bilinçle hizmetler sunmaya devam eden firmamız, bugüne dek bir kez dahi şikayet almamıştır.

Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetlerin farklı avantajları olduğunu da belirtmeliyiz. Sektörel bazda rekabetçi fiyat politikaları sunmayı ilke edindik. Temel ihtiyaç olan elektrik çözümlerini, herkese ulaştırmak için uygun fiyatlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gebze makine elektrik arıza bakımı konusunda bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Bütçenizi sarsmayacak hizmetlerimiz, risk faktörü içermeyen güvenlik ekipmanları ile tamamlanıyor. Böylece hem ekip arkadaşlarımızın hem de sizlerin sağlığını önemsediğimiz için içimiz rahat bir şekilde alandan ayrılabiliyoruz.

Bir diğer avantajımız ise yüksek verimlilikte performanslar sağlamamızdır. Firmamız, %50 oranında mühendise yer vermekle birlikte teknisyen ve tekniker dengesi kurmuştur. Sistematik bir şekilde ilerleme kaydedildiği için planlar kısa vadede tamamlanır. Haliyle yapılan işlemlerin süresi kısa, verimi son derece yüksektir.

%100 Müşteri Memnuniyeti ile Kesintisiz Hizmet

Gebze elektrik ustası ve teknisyeni ihtiyaçlarınızda, sizlere her daim hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Engin bilgilere sahip ve donanımlı ekibimiz, bu güne dek hiçbir müşterimizin ihtiyaçlarını çözümsüz bırakmadı. Elektrik sistemlerinde çözüm aradığınız her arıza için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar sunmakla birlikte %100 memnun kalacağınızın garantisi de veriyoruz.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.