Gebze Paratoner Kurulumu Topraklama Ölçümü ve Raporlandırma

Gebze Paratoner Kurulumu Topraklama Ölçümü ve Raporlandırma

Günümüzde elektrik kullanımı sanayi sektörüne sıçramıştır. Elektrik kullanımı bulunmayan fabrika veya imalat firmaları görmek neredeyse imkansızdır. Yüksek enerji ile çalışan makineler nedeniyle yoğun elektrik tüketimi görülür. Ayrıca fabrika ve imalat firmaları genellikle tenha bölgelere kurulan mecralardır. Bu tarz yerlere elektrik kaynaklı olmaları nedeniyle yıldırım düşme riski yüksektir. Şirketimiz paratoner kurulumu sayesinde firmalara bu konuda yardımcı olur. Bilindiği üzere paratoner yıldırım düşme riskini düşürmeye yarar. Yıldırım savar olarakta bilinen paratoner kurulumu ciddiyet isteyen durumlardan biridir. Firmamız hem paratoner kurulumunda hemde genel topraklama ölçümü ve raporlama konusunda hizmet verir.

Elektrik ile ilgili her noktada şirketimiz uzman ekipleri ile yardım eder. İşinin ehli mühendisler tarafından oluşturulan ekibimiz sizlere pratik çözümler sunar. Ayrıca iş süresi minimum seviyede tutularak hızlı şekilde sonuca varmak mümkündür. Gebze Paratoner kurulumu topraklama ölçümü ve raporlama hizmeti sayesinde ortaya çıkacak sorunların baştan önüne geçilir. Paratoner konusu hassas olduğu için ciddi şekilde yaklaşmak gerekir. Aksi halde yoğun ve vahim iş kazaları ortaya çıkabilir. İleride oluşabilecek maddi ve can kayıplarının önüne geçmek için baştan kaliteli firmalar ile çalışmak mantıklı olacaktır.

Gebze’de Paratoner Kurulumu

Yıldırımın birçok tehlikesi bulunur ve yıldırım çarpmasının sonuçları ağır şekilde karşımıza çıkar. Bu sorunlar genellikle büyük hasar, yangınlar, yıkımlar, patlamalar ve can kayıpları gibi problemlerdir. Firmalar kendilerini korumak için yıldırıma karşı koruma sistemi veya anti savar uygulamaktadır. Burada devreye giren yıldırım savarlar paratoner olarak karşımıza çıkmaktadır. Paratonerler yıldırım düşme riskini minimum seviyede tutarak doğacak sorunların baştan önüne geçilmesine imkan sağlayan araçlardır. Gebze paratoner kurulumu topraklama ölçümü ve raporlandırma hizmeti sayesinde bütün süreç kontrollü şekilde ilerler. Kaliteli ve işini bilen ekiplerimiz sayesinde süreç profesyonel şekilde ele alınır. Paratoner kurulumu ve sonrasında yapılması gereken kontroller hızlı şekilde sağlanır. Mühendislerimiz kaliteli olması sebebiyle olayları hızlı ve kolay şekilde halletmektedir. Ayrıca firmamızın temel politikası müşteri memnuniyeti odaklı olmaktır. Bu sebeple her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ve planlama sunularak yardımcı olunur.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.