Yeni Web Sitemiz Yayında !

Mega Elektrik Otomasyon firması olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize elektrik ve elektrik arızası, bakımı ve tamiri konusunda hizmetler vermekte ve fikirler sunmaktayız. Tecrübeli kadromuz ve işinde yetkin personellerimizle beraber sizlerin daha kaliteli ve güvenilir işletmeler, fabrikalar olabilmeniz için tesisinizde bulunan trafolarınızı, elektrik panolarınızı, topraklama ölçütlerinizi gururla kontrol etmekteyiz.

Yıllardır beraber olduğumuz iş dallarımızın yanında artık bizler de internette varız diyoruz! Artık bizlere çok daha rahat ulaşabilecek ve çok daha rahat bir şekilde iş imkanlarımızı öğrenebileceksiniz. Yaptırmak istediğiniz işlemler Mega Elektrik Otomasyon web sitemizde bulunan “Hizmet ve Çözümlerimiz” kısmında bulunmakta ve sizlere sunulmaktadır. Yaptıracağınız işleme dair araştırmayı, hizmet ve çözümlerimiz kısmında yazılı olan yazıları okuyarak yapabilirsiniz. Web sitemizde okuyarak edindiğiniz bilgiler sizin ihtiyacınızı karşılamadıysa eğer, bizlere “İletişim” kısmından ulaşabilir ve sorularınızı sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mega Elektrik Otomasyon Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz

Mega Elektrik Otomasyon olarak siz değerli müşterilerimizin elektriğe dair birçok ihtiyacını kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılamaktayız. Müşteri memnuniyetli politikamız ile beraber sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir:

 • Makine Otomasyonu Sistemleri
 • Vinç Elektrik Otomasyonu
 • Elektrik planlama, proje haline getirme ve dosyalama hizmetleri
 • Elektrik Taahhüt İşleri
 • Elektrik Müşavirlik Hizmetleri
 • Alanında Uzman Kişilerle Beraber Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
 • Trafo Müşavirliği
 • Elektrik Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri
 • Topraklama Ölçümü
 • İç Tesisat Denetleme Raporları
 • Paratoner Kurulumu ve Topraklama Ölçümleri
 • Akıllı Fabrika Otomasyonu

Birçok fabrika ve işletme bu saymış olduğumuz hizmetlerden yararlanmakta ve kendi tesisini güvende tutmaktadır. Fabrika sahipleri hem yaşanacak olan elektrik arızaları sonrasında makinelerinin zarar almasını önlüyorlar hem de yine aynı şekilde elektrik arızası sonrası personellerinin zarara uğramamasını sağlıyorlar. Bu sayede personeller çalıştıkları işletmeye güvenerek daha rahat ve özgüvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında en önemlilerinden birisi olan ise makine otomasyonu sistemleridir. Makine otomasyonu sistemleri fabrikaların ve işletmelerin daha hızlı bir şekilde ve daha kaliteli ürünler üretmesini sağlamaktadır. İnsan gücünü tamamen ortadan kaldıran bu sistem sayesinde yalnızca makineler üretim yapmakta, insan gücü ise makinenin üretmiş olduğu ürünleri denetlemektedir.

Sizlerde teknoloji çağının getirmiş olduğu bu son teknoloji hizmetlerden yararlanmak ve işletmenizi daha güvenilir bir yer haline getirmek istiyorsanız, Mega Elektrik Otomasyon web sitemizi ziyaret ederek bizlerden detaylı bilgi almayı unutmayın.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.