Elektrik Müşavirlik Hizmetleri

elektrik-musavirlik
Mega elektrik mühendislik hakkımızda
elektrik-musavirlik-hizmetleri

Fabrikalarda ve işletmelerde bulunan trafolar genellikle bakımları yapılmadığı için büyük maddi kayıplara sebep olmaktadır. Hatta bazı ihmaller yalnızca maddi kayıpları değil manevi kayıplara da sebep olur.

Can kaybı ve yaralanmaların yaşandığı kazalar sonucunda işletmeler büyük yara almakta ve hem sorunu çözmekte zorlanılmakta hem de yaşanan kazadan dolayı işletmelere olan güven duygusu ve bakış açısı değişmektedir.

Elektrik Mühendisleri Odası bu konu hakkında detaylı bir çalışma yürüterek belirli şartlar özelinde işletmelerin ve fabrikaların elektrik müşavirlik hizmetleri almasına karar kılmıştır. Bu alınan karar sonucunda hem işletmeleriniz daha güvenli bir hal alacak hem de yaşanacak olan maddi kayıpların erken bir şekilde önüne geçilmiş olacak.

Elektrik Müşavirlik Hizmetleri Detayları

Ayrıca bu karar sizlere SMM belgesine sahip olan ve yüksek gerilim işletme sorumluluğu bulunan elektrik mühendislik firmaları ile çalışmaya zorunlu bırakmaktadır. Bu zorunluluğun yerine getirilmesi sonucunda işletmeler genellikle işini ve görevini tam olarak bilmeyen, bilse de yapmayan elektrik mühendislik firmaları ile anlaşmak durumunda kalmıştır.

Bu anlaşmaların sonucunda ise elektrik mühendislik firmaları tarafından atanan elektrik müşavirleri, trafoya yönelik gerekli kontrolleri düzenli olarak yerine getirmeyerek maddi ve manevi kayıpların oluşmasına yol açmıştır.

Bu tarz durumların yaşanmaması için bizler Mega Elektrik Otomasyon şirketi olarak sizlere güvenilir ve kaliteli bir Elektrik müşavirlik hizmetleri sunmaktayız. Yıllardır içinde bulunduğumuz iş ortamlarında edindiğimiz tecrübelerle ve kaliteli, eğitimli kadrolarımızla beraber sizler için en iyi hizmeti sunmaya ve işletmenizde çıkabilecek olan olası trafo sorunlarını önlemeye devam ediyoruz.

Günümüzde elektrik kesintileri ve arızaları sebebiyle gün içerisinde çok fazla elektrik kesintileri yaşanmakta ve bunun sonucunda da üretimler durmaktadır. Sanayi devriminin 4.aşamasından sonra geçilmiş olan akıllı makine otomasyonları, elektrik olmadan çalışmayan otomasyonlardır.

Bu sebeple de yaşanacak olan herhangi bir elektrik kesintisi sonrası tüm makinelerin duracak ve üretime zorunlu ara verilecektir. İşletmenizde yaşanacak olan elektrik sistemli sorunları, alanında yetkin personellerimizle kısa sürede çözüme kavuşturarak işletmenizde duraksamadan kaynaklı yaşanacak olan maddi kaybı en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Vermiş Olduğumuz Elektrik Müşavirlik Hizmetleri Nelerdir?

Yıllardır özverili çalışmalarımız sonucu, bizimle çalışan birçok işletmeyi memnun etmeyi başardık. Vermiş olduğumuz elektrik müşavirlik hizmetleri ile işletmenin ihtiyacı olan elektrik konusundaki tüm sorunları çözüme kavuşturduk. Peki, siz işletmelere sağlamış olduğumuz elektrik müşavirlik hizmetleri ile sizlere ne gibi hizmetler sunmaktayız? Sizler için bahsedelim:

  • Tecrübeli firmamız olarak, yıllardır işletmelerde ve fabrikalarda elektrik üretim ve dağıtımının sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlıyoruz. Bu sayede işletmenizde zaman, mal ve can kaybı yaşanmıyor ve sorunsuz bir şekilde üretiminize devam ediyorsunuz.
  • Firmamız son derece şeffaf olarak, paylaşıma açık prensibi benimsemiştir. Bu prensip sayesinde işletme ile aramızda herhangi bir gizlilik gerektirecek durum kalmamış ve işler çok daha hızlı ve güvenilir yürütülür olmaktadır.
  • İşletmelerin ihtiyaç duyduğu elektrik dağıtımı ve kullanımı ile ilgili gerekli olan tüm belgelere sizler için başvuru yapar ve sahip olmanızı sağlarız.
  • Firmamız olarak siz işletmelerin ihtiyaç duyduğu enerji hatları, trafo kurulumları, paratoner kurulumları, kompozisyon panoları ve alt yapı kablolama hizmetleri gibi yapılması gereken tüm işlemler için bizler sizin adınıza başvuruda bulunur ve gerekli izinleri alırız.
  • İşletmenizin gerek duyduğu durumlarda enerji kurulumları için başvurulması gereken tüm kurumlara başvurarak sizlere onay verdirilmesini sağlarız.

Eğer siz de işletmenizi için kaliteli ve güvenilir bir elektrik müşavirlik hizmetleri arıyorsanız, web sitemizi ziyaret ederek bizlerle iletişim kurmayı unutmayın.

Profesyonel Çözüm ve Hizmet Alın

Uçtan uca profesyonel elektrik ve otomasyon sistemleri çözüm ve hizmetleri için bize ulaşın.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.