Makine Otomasyonu

slider-1
mega elektrik makina otomasyonu
mega elektrik muhendislik makina otomasyonu

Teknoloji çağının bizlere getirmiş olduğu en büyük yeniliklerden birisi de makine otomasyonu devridir. İnsanlar günümüzde üretimlerini otomatik makineler sayesinde yapmakta ve üretim sayılarını insandan makine sistemine geçirerek fazlasıyla arttırmakta.

Bundan yıllar önce, henüz sanayi devrimi yaşanıp da yeni makineler ortaya çıkmamışken, insanlar talep edilen ürünleri yalnızca kendi elleriyle üreterek müşterilerine sunuyorlardı. Birçok insanın talep etmiş olduğu ürünler, yalnızca sayılı insan gücü ile üretilmesinden dolayı taleplere karşılık veremiyor ve çoğu insanın bu ürünlerden mahrum kalmasına sebep oluyordu.

Sanayi devrimi yaşandıktan sonra makineler ortaya çıktı ve artık insan gücünün kullanımı azaltılarak üretim aşaması otomatik makinelere bırakılmış oldu. Bu değerli buluştan sonra o makineler de gelişerek günümüze kadar geldi. İnsanların neredeyse artık hiçbir üretim aşamasında yer almadığı, her işi makinelerin yaptığı devirleri yaşamaktayız.

Sizleri Makine Otomasyonlarlı ile Buluşturuyoruz

Bizler, bu devrimin getirmiş olduğu en yenilikçi makineleri sizlerle buluşturuyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz. İnsan gücü kullanarak belli sayılarda ve kusurlu şekilde yaptığınız üretimler artık sizleri yeni Dünya düzeninde üretim taleplerini karşılayamayacak duruma getirir oldu.

Sizden talep edilen ürün sayısını belli bir insan gücü ile karşılayamayacak oluşunuz, sizlere dayatılmış bir gerçek durumunda. Hızla artan tüketim çılgınlığı ile beraber insanların ihtiyaçları ve istekleri fazlasıyla artış göstermekte. Üretimini yapmış olduğunuz ürünleri insan gücü ile devam ettirdiğiniz taktirde, ya yapmış olduğunuz ürünler hatalı ve kusurlu ürünler olarak sizlere dönüş yapacak ya da bu insan gücü sizlere gelen ürün siparişlerini karşılamaya yetmeyecektir.

Biz sizlerin isteklerini görüyor ve sizleri anlıyoruz. Üretiminizi daha kaliteli bir aşamaya getirmek ve işyerinizi daha hızlı bir üretim haneye çevirmek istiyorsunuz. Bizler sizlerin bu ihtiyaçlarınızı ve isteklerini görerek sizler için özel olarak makine otomasyonu sistemleri geliştirdik ve sizlere sunmaya başladık.

Sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz makine otomasyonu sistemleri ile yapmış olduğunuz üretimi çok daha kaliteli ve işlevsel bir hale getirebileceksiniz. Bir ürünü üretirken ki başınıza gelecek olan bozuk, arızalı ya da hatalı ürünleri artık hiç yaşamayacak ya da çok nadiren yaşayacaksınız. Nadir bir şekilde de olsa başınıza gelebilecek olan üretim hatalarında, makinenin yanında bulunan ve makinenizden çıkacak olan ürünü izleyen çalışanınız, bu hatalı durumu fark edecek ve hemen makineyi durdurarak yaşanılan sorunu giderecektir.

Bu şekilde büyük hata zincirlerinin önüne geçmiş olacak ve makine otomasyonu sistemlerinin en büyük faydalarından birisi olan kaliteli üretimi başarmış olacaksınız. Daha öncesinde, insan gücü kullanarak üretmiş olduğunuz ürünlerin yüz tanesinden yirmi tanesi hatalı çıkarken, makine otomasyonu sistemleri sayesinde yüz ürününüzün bir tanesi hatalı çıkacaktır. Kar edeyim derken zarar ettiren sisteminizden, tamamen kar odaklı sisteminize makine otomasyonu ile geçebilirsiniz.

Makine Otomasyonu Ne İşe Yarıyor?

Makine otomasyonu sizlerin yapmış olduğunuz üretimi bizzat kendisi yapmaktadır. Programlı bir şekilde çalışan makine otomasyonu, sizlerin talep ettiği ürün üretimini yapmakta ve insan gücünden çok az yararlanmaktadır. Makine otomasyonu, hızlı ve otomatik bir şekilde üretim yaparak, her zaman ürün kalitenizin standardını ve üretim sayınızı yüksekte tutar.

Verimliliği fazlasıyla yüksektir ve programlama sonucu hareket ettiği için güvenilirliği de sizleri kuşkudan ve şüpheden uzak tutmaya yetecektir. Yeni, sistemli makineler, sizlerin çalışanlarını da iş kazalarından korur ve hataya yer vermez. Bu sebeplerden ötürü birçok firma ve fabrika, makine otomasyonu sistemlerini kullanarak seri üretime geçmiş durumda.

Sizler de makine otomasyonu sistemlerine sahip olmak veya da bilgi almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.

Profesyonel Çözüm ve Hizmet Alın

Uçtan uca profesyonel elektrik ve otomasyon sistemleri çözüm ve hizmetleri için bize ulaşın.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.