Hakkımızda

Profesyonel Tecrübe, Uçtan Uca Elektrik Mühendislik, Otomasyon ve Akıllı Sistem Çözümleri

Elektrik & Otomasyon & Akıllı Sistemler

Mega Elektrik Mühendislik & Otomasyon olarak 20 yıllık profesyonel sektör tecrübemizle, gelişen ve değişen teknolojileri mühendislik yaklaşımıyla birleştirip uçtan uca elektrik ve otomasyon çözümleri sunuyoruz.

“Üst seviye doğru ve yeni teknolojileri, ürünleri kullanarak öngörülen zaman ve bütçe içerisinde, çözüm ve hizmetlerimizin teslimatını tam onaylanmış şekilde yapmak”.

Değişen ve gelişen teknolojileri yenilikçi kültürümüzle çözüm ve hizmetlerimize yansıtarak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler katmak, sektörümüzde lider firma olmak ve ülkemizin global ölçekte sektörel hedeflerine katkı yapmayı amaçlıyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet, %100 Müşteri Memnuniyeti.

Mega Elektrik ve Otomasyon firması  kurucusu tarafından değişik kurumlarda kazandığı tecrübelerini girişimcilik deneyimleri ile birleştirip  Elektrik, otomasyon ve akıllı sistemler alanında faaliyet göstermek için 2006 yılında kuruldu.

2006 yılından bu güne hem ekibimizi hem tecrübelerimizi hemde müşterilerimizi geliştirdik.

Ekibimiz %50 Mühendis, %30 Tekniker, %20 Teknisyen olacak şekilde dengeledik.

Bugün farklı projelerde çalışan 30 dan fazla ekip arkadaşımızla, +20 yıllık profesyonel tecrübemiz ile onlarca projeyi başarıyla sonuçlandırdık.

Odak sektörümüz elektrik mühendislik, otomasyon ve akıllı sistemler.

Özellikle dijital dönüşüm süreçlerinde akıllı sistemlerin ve otomasyonların müşterilerimizin iş ve iş süreçlerine katma değer olarak geri dönüşünü sağlamak için AR-GE ekibimiz ile yoğun mesailer harcıyoruz.

7 / 24 Servis ve hizmet anlayışımızla, en kritik ve kaotik zamanlar müşterilerimizin sorunlarına hızlıca çözüm üretip uçtan uca profesyonelce projeler yöneterek, müşteri memnuniyet ölçümünde %100 yakaladık.

Geleceği şekillendiren fabrikalar, işlemeler ve akıllı binalar, akıllı sistemler için gelişen ve değişen teknolojileri yenilikçi kültürümüzle işleyip, müşterilerimizin projelerine uygulayarak değer katmaya devam ediyoruz.

Mega elektrik mühendislik hakkımızda

Profesyonel Çözüm ve Hizmet Alın

Uçtan uca profesyonel elektrik ve otomasyon sistemleri çözüm ve hizmetleri için bize ulaşın.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.