Elektrik Arıza Bakım Onarım Hizmetleri

elektrik-ariza-bakim-onarim
elektrik-arıza-bakim-onarim
elektrik arıza bakım onarım

Fabrikalarda ve işletmelerde meydana gelecek olan trafo kaynaklı elektrik arızaları, firmamızda bulunan deneyimli ve tecrübeli personeller tarafından elektrik arıza bakım onarım hizmetleri dahilinde giderilmektedir.

Yaşanılan herhangi bir elektrik arızası sonrasında bizleri arayarak ya da Mega Elektrik Otomasyon sitesinden bizlerle iletişime geçebilir ve yaşanılan arıza için bizlere başvurabilirsiniz. Ekiplerimizle beraber Türkiye’nin her yerinde ve günün her saati elektrik arızalarınızı gidermek için hazır beklemekteyiz.

Elektrik Arıza Onarım Hizmetleri

İşletmelerde ve fabrikalarda trafo müşavirleri tarafından denetlenmek zorunda olan elektrik trafoları bulunmaktadır. Trafo müşavirleri bu işi yapabilmek Elektrik Mühendisleri Odası’ndan almış oldukları belgeyi göstermek zorundadırlar. Sanayi devrimi 4.0 ile beraber gelişen teknolojilerin getirmiş olduğu makine otomasyonları, elektriğe bağlı çalışan ve herhangi bir elektrik arızasında işlevini kaybeden makinelerdir.

Fabrika ve işletmeler için çok değerli olan bu makineler, arıza sonrasında durmakta ve üretim yapamamaktadır. İnsan gücü kullanılmayarak yalnızca elektrik ile hareket eden makine otomasyonlarınızın herhangi bir aksaklık yaşamaması için trafoların kontrolünden sorumlu olan trafo müşavirlerini görevlendirmeyi unutmayın. Aksi taktirde yaşanacak bir arıza sonrası üretimleriniz duracak ve fabrikanıza büyük bir kayıp yaşatmış olacaksınız.

Oluşan kayıplar kimi zaman ekonomik sorunlar kimi zaman ise çalışan personellere zarar gelmesi ile sonuçlanmaktadır. Ekonomik zararlar bir şekilde telafi edilse dahi işletmeler için çalışan personelin canı çok kıymetlidir. Personelinin herhangi bir almış olduğu yara işletmeleri derinden etkileyecek, güven duygusunu düşürecek ve yine aynı şekilde maddi kayıplara sebep olacaktır.

Elektrik Bakım Onarım Hizmetleri

Personellerinizin güvenliği için trafolarınızı düzenli olarak, belge sahibi trafo müşavirlerine kontrol ettirmeyi ihmal etmeyiniz. Fabrika ve işletmelerde yaşanmış olan elektrik arızaları sonrasında bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizler için verdiğimiz bu hizmet, Türkiye’nin tüm şehirlerinde geçerli olsa da başlıca il ve ilçeler şu şekildedir:

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Gebze, Kandıra, Körfez, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Gölcük, Başiskele, Kartepe, İzmit, Kocaeli merkez, Sakarya Adapazarı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Mega Elektrik Otomasyon firmamız yüksek gerilim, orta gerilim ve alçak gerilim konularında hizmetler vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler siz fabrika ya da işletme sahiplerinin gerek duymuş olduğu önemli hizmetlerdendir. Bu hizmetleri sayacak olursak eğer:

Yüksek gerilim ve orta gerilim arızaları için; Yüksek gerilim ve orta gerilim sigortası değişimi, xlpe kablo ek yapımı, xlpe kablo başlık yapımı, elektrikten kaynaklı ve her türlü trafo arızaları, seksiyoner arızası, yüksek gerilim enerji nakil hattı arızası, trafo değişimi, trafo pano arızası, demir beton elektrik direği temin edilmesi ve montajlanması, trafo köşk arızası, trafo hücre arızası, trafo role arızası, trafo bakım hizmeti sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerdendir. Alçak gerilim arızaları için de yine aynı şekilde işinde yetkin personellerimizle yardımınıza gelerek yaşanan sorunu hemen yerinde çözmekteyiz.

Fabrikanızda ya da işletmenizde büyük kayıplar ile sonuçlanacak olan bir elektrik arızası yaşamadan önce bizlerle iletişime geçebilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yıllardır Mega Elektrik Otomasyon firması olarak siz değerli müşterilerimizin elektrik arızalarını çözdük ve çözmeye de devam ediyoruz. Elektrik arıza bakım onarım hizmetleri dışında da bulunan hizmetlerimizden yararlanabilir ve hem işletmenizi hem de işletmenizde çalışan personellerinizin güvenliğini sağlama alabilirsiniz.

Sizler için sunmuş olduğumuz hizmetler ve referanslarımız hakkında bizleri arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Son teknoloji aletlerimiz ve planlı bir şekilde ilerlediğimiz iş politikamızla beraber sizlere kaliteli ve güvenilir bir elektrik arıza bakım onarım hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Çözüm ve Hizmet Alın

Uçtan uca profesyonel elektrik ve otomasyon sistemleri çözüm ve hizmetleri için bize ulaşın.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.