Elektrik Plan & Proje & Dosya İşlemleri

Elektrik plan proje dosya işlemleri
elektrik_taahhut_isleri
elektik_musavirlik_hizmetleri

Sahip olduğunuz işletme ya da fabrikalarda dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi elektrik planlaması, projelenmesi ve doğru şekilde dosyalanmasıdır. Bir profesyonel tarafından yardım alınarak yapılmayan bu hizmetler, işletmelere ve fabrikalara çok büyük zararlar açmaktadır.

Doğru bir şekilde yapılmayan elektrik planlaması sonucunda, işletmenizde bulunan elektrik gerektiren makineler elektriğe sahip olmayacak ve bu sizlere büyük sorunlar yaratacaktır. Bir fabrikada üretim yapmakta olan otomasyon bir makinesinin elektriğe bağlanma şansının hiç olmadığını düşünün.

Bunun sonucunda otomasyon makineniz asla çalışamayacak ve sizleri büyük bir maddi zarara sokacaktır. Ya da projesi doğru çizilmemiş ve dosyalama işlemleri doğru yapılmamış bir elektrik şeması sizlere işletmenizde büyük zorluklar yaşamanıza sebep olacaktır. Bu gibi zor durumlar yaşamamak için elektrik planlamasını en iyi şekilde yapabilecek elektrik mühendislik firmalarıyla çalışmalısınız.

Elektrik Plan & Proje & Dosya İşlemleri İçin Sizlere Hizmet Vermekteyiz

Bizler Mega Elektrik Otomasyon şirketi olarak sizlerin ihtiyacı olan elektriğe dair tüm hizmetleri size sunmaktayız. Yıllardır yürütmüş olduğumuz işlerimizde kazandığımız tecrübelerimizle ve işinde yetkin profesyonel personellerimizle sizlerin elektriğe dair sorunlarını çözüme kavuşturduk ve yeni sorunların çıkmasını engelledik.

Tüm elektrik plan, proje ve dosya işlemlerinizde hiç şüpheye düşmeden bizleri arayabilir ve işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz çok yönlü olmaktadır. Hizmetlerimizi sıralamak gerekirse eğer:

  • Elektrik projesini hayata geçirmeden önce işletmenize ya da fabrikanıza gelerek proje bazlı keşif yapmaktayız.
  • Fabrika ya da işletmenizde bulunan makine ve yer şekillerine göre planlama yapmakta ve tüm elektrik ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamaktayız.
  • Üretime geçildikten sonra yaşanabilecek olumsuz durumları düşünmekte ve çizmiş olduğumuz projeyi bu olumsuzluk ihtimallerine göre oluşturmaktayız.
  • Fabrikanızın işleyişini olumsuz yönde düşürecek olan hatalar tespit edilerek revizeye gidilmekte ve işletmenizin işleyişini olumlu yöne çekmekteyiz.
  • Fabrika ya da işletmede kullanılacak olan makinelere, malzemelere göre bir elektrik sistemi kurmakta ve onlara yetecek derecede düzgün bir şekilde dağıtım sağlayan elektrik sisteminizi oluşturmaktayız.
  • Fabrikanızın ya da işletmenizin ihtiyacı olan elektrik sayaçlarını, anahtarları, elektrik prizlerini, panolarını ve güç kaynaklarını doğru bir şekilde planlayarak kurmaktayız.
  • İşletmenize kurmuş olduğumuz elektrik sistemini, garanti sağlamak amacı ile test etmekteyiz. Test edilen elektrik sistemlerinin ve makinelerin doğru çalıştığını görerek, yapılan işi teyit edip sizlere kullanımına sunarız.

Fabrikalarda ya da İşletmelerde Çıkabilecek Olan Olası Elektrik Arızalarının Çözülmesi

Fabrikalarda çok fazla güç gerektiren makineler kullanıldığı için genellikle elektrik arızaları yaşanmaktadır. Bu arızalar bahsettiğimiz gibi güç kaynaklarından olabildiği gibi aynı zamanda elektrik planlamasının yanlış yapılmasından dolayı da olabilir. Sizleri zarara uğratacak olan bu sorunları çözmek ve sizlere doğru bir hizmet vermek için Mega Elektrik Otomasyon şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

Fabrikanızda oluşmuş olan elektrik arızası sonrasında bizi arayabilir ve profesyonel yardım alabilirsiniz. Sizlere yönlendirmiş olduğumuz işinde yetkin ekibimiz sayesinde fabrikanızdaki elektrik sıkıntıları giderilecek ve sıkıntısız bir şekilde üretiminize devam edebileceksiniz.

Oluşan elektrik arızaları haricinde aynı zamanda yapılması gereken elektrik yenilemelerinde de sizlere yardımcı oluyoruz. Fabrikanızda yapacak olduğunuz yenilikler karşısında elektrik sistemine yeni eklemeler yapılması ve değiştirilecek elektrik hatlarını sizler için yapmaktayız.

Test aşamasını da tamamlamış olduğumuz yeni elektrik sistemini sizlerin kullanımına sunarak sorunsuz bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz. Sizler de profesyonel bir şekilde elektrik planlama, projeleme ve dosyalama işlemi yaptırmak ya da elektrik arızalarını çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Profesyonel Çözüm ve Hizmet Alın

Uçtan uca profesyonel elektrik ve otomasyon sistemleri çözüm ve hizmetleri için bize ulaşın.

WhatsApp
Bizimle iletişime geçin.
Merhaba,
WhatsApp butonuna tıklayıp bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.